ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11795281
nr 1179 5281
Nyrokoko, 115x72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:18:56
300 kr
400 kr
500 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.